Çeviri tarafından desteklenmektedir

Genel Bilgi

 

Ege Denizi‟nin kuzey kesiminde yer alan Saroz Körfezi sahili ve denizi Mavi Bayrağıyla da dikkat çekmektedir Pek çok konumda Saros‟un suları yurtdışının pahalı tatil merkezlerini aratmayacak kadar berrak ve temizdir. Saros Körfezi aynı zamanda dünya üzerinde kendi kendini temizleyen 3 körfezeden biri olma özeliğine sahiptir

.Sadece bu özellik bile Saros‟u bir cennet yaparken, Yunanistan‟a yakın konumu ve ormanlık alanlara sahip olması nedeniyle çoğu bölgelerinin sit alanı oluşu; doğal güzelliklerini korumasına yardımcı olan yegane özelliklerdendir. ​

Ainos Holiday Resort Hotel 52.600 m2, bir doğa cennetinde konuşlanmıştır.Saros Körfezinin en uç noktası olan Enez‟e bağlı Vakıf Köyü‟nün bakir doğasında,  ladin ve karaçam ormanları içinde, Semadirek Adası‟na karşı muhteşem doğallıkta bir tatil arzulayanlar için vazgeçilmez alternatif bir seçenek sunmaktadır. ​Kaz Dağları‟ndan gelen esintilerle birbirine karışan çam kokularının eşliğinde gün batışını izleyebileceğiniz bir tatil köyüdür

115 odalı ve 355 yatak kapasitelidir.  Standart Odalar , Ekonomik Standart Odalar, Standart Aile odaları , Ekonomik aile odaları Suit odalar olmak üzere 5‟e ayrılır.

​Odaların tamamında teras ya da balkon, doğa ve deniz manzarası, özel banyo, daimi sıcak su, saç kurutma makınası.tv. uydu sitemi kablosuz internet mevcuttur.

Ainos Main Resturant: 400 kişilik kapalı , 250 kişik açık alan, olmak üzere   toplam da 650 oturum düzenine sahip otelimizi Ana Resturantıdır.

Orfoz Balık Resturant: 75 kiş oturma kapesiteli resturantımız da saros bölgesinin Nadide balıklarını tatmanızı tavsiye ederiz (KAPALI)

Enez Mangal Evi Resuranat  : 60 kişi oturma kapasiteli  Trakya bölgesisin  lezzetli etlerinin tadınabakabileceğiz resturantımızda  isterseniz ocak başında kendiniz pişirebileceğiz gibi ,isterseniz Mutfağımızda profesyonel mutfak şeflerimiz tarafından da hızılanarak sevise sınulmaktadır.(KAPALI)

Deniz kıyısındaki café, 480 kişi kapasiteli muhteşem günbatımı manzaralı restaurant ve dilediğiniz her türlü içkiyi bulabileceğiniz barı ile Ainos Holiday Resort Hotel müşterilerine hizmet verir. 

​ Ainos Holiday Resort Hotel 200 metre genişliğindeki toplam 3000 metre karelik plajına dalış tutkunlarını da davet ediyor. Türkiye‟nin gözde dalış merkezlerinden olan Saros‟ta dalmak isteyenler için eğitimli dalış hocalarıyla bu heyecanı yaşayabilrisiniz.

​Ainos Holiday Resort Hotelin diğer hizmetleri arasında rüzgar sörfü, çocuk parkı, basketbol, voleybol, futbol sahaları ve otopark hizmetleri de bulunuyor.

İstanbul'dan gelen misafirlerimiz için Sahil Yolundan  Silivri ,Tekirdağ, Malkara, Keşan -Enez yolunu takip edebilir. eneze 20 km. kala  Abdürrahim Köyü‟nden Vakıf yönüne saparak 4 km sonra Ainos Holiday Resort Hotele ulaşabilirsiniz.